در حال بارگذاری ...
گلکسی Fit3

در حالی که سری گلکسی واچ سامسونگ بیشترین شکوه را در بین ساعت های هوشمند دارند، سامسونگ مدتی است علاوه بر گلکسی واچ به تولید بند های هوشمند نیز روی آورده است. سامسونگ در سپتامبر 2020 در کنار معرفی گلکسی تب A7، از گلکسی فیت 2 رونمایی کرد و از آن سال تاكنون مدل جدیدی از گلکسی فیت را عرضه نکرده است. اما این روند قرار است به زودی تغییر کند.

شعبه کره ای انجمن سامسونگ اطلاع داده است که سامسونگ در پاسخ به سوال زمان عرضه و مشخصات گلکسی Fit3، گفته است که این بند هوشمند یا در نیمه دوم سال جاری یا در نیمه اول سال آینده رونمایی خواهد شد.

گلکسی Fit3

البته، هنوز در هیچ خبری به ویژگی های احتمالی Galaxy Fit3 اشاره نشده است. در مقایسه با گلکسی فیت، گلکسی Fit2 از یک نمایشگر بزرگتر 1.1 اینچ و باتری کمی بزرگتر بهره می برد. کارایی بسیار بهبود یافته در گلکسی فیت 2، عمر باتری آن را دو برابر کرده است و آن را به استفاده متوسط تا 14 یا 15 روز رسانده است. از آنجایی که دو سال از عرضه گلکسی فیت 2 میگذرد، این بند هوشمند به حسگر اکسیژن خون و جی پی اس داخلی مجهز نیست.

در نظر داشته باشید که این اطلاعات را یکی از مدیران انجمن گفته است، بنابراین نمی توان 100 درصد به آن اطمینان داشت. همیشه تصمیمات خط تولید را مدیران بالاتر شرکت می گیرند. به هر حال، به نظر نمی رسد گلکسی فیت 3 با سری گلکسی واچ 5 که به همراه نسل چهارم تاشو ها رونمایی می شوند، عرضه شود. در حال حاضر، باید صبر کنیم تا ببینیم نسل جدید گلکسی فیت چه زمانی رونمایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...