در حال بارگذاری ...
فیلتر واقعیت افزوده (AR)

سامسونگ یک فیلتر واقعیت افزوده (AR) در اینستاگرام و فیس‌بوک راه‌اندازی کرده‌ است که به مردم اجازه می‌دهد به صورت مجازی وجود تلویزیون‌های لایف استایل سامسونگ یعنی The Frame را در خانه‌هایشان تجربه کنند. با آی زی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این فیلتر به شما ارائه دهیم.

طبق گفته سامسونگ، فیلتر AR به کاربران این امکان را می‌دهد که با قراردادن دوربین گوشی هوشمند خود در هر قسمتی از خانه خود، Frame را در فضای زندگی خود تجربه کنند و همچنین قاب‌ها و طرح‌های مختلفی را انتخاب کرده، ابعاد را بررسی کرده و آن را با فضا و دکوراسیون منزل خود مطابقت دهند. این شرکت ادعا می‌کند که فیلتر AR این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به راحتی بتوانند محصولات سامسونگ را در خانه خود جست و جو و پیدا کنند، بدون اینکه برای این کار به خارج شدن از خانه نیازی باشد.

سامسونگ، برای افزایش تعامل و هیجان بیشتر با مصرف‌کنندگان، مسابقه جدیدی را در نظر گرفته‌است که براساس آن به چهار شرکت کننده خوش شانسی که در آن شرکت کرده‌اند اجازه می‌دهد با پیروی کردن از چند گام ساده برنده‌ی The Frame شوند. شما باید در حالی که از فیلتر واقعیت افزوده (AR) در اینستاگرام یا فیس بوک استفاده می‌کنید، The Frame را به صورت مجازی در محیط خانه خود قرار دهید. یک قاب را انتخاب کنید، از بین گزینه‌های ارائه شده یا از طرح‌های مربوط به خود، یک طرح را انتخاب کرده و روی یک اسکرین شات از فیلتر AR کلیک کنید و آن را در رسانه‌های اجتماعی مربوط به خود قرار دهید و در نهایت Samsung India را تگ کنید. این مسابقه به صورت زنده است و 9 سپتامبر به پایان می‌رسد. چهار برنده خوش شانس در 27 سپتامبر اعلام می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...