در حال بارگذاری ...
فریمور بتای جدید ایرپاد

به دنبال سخنرانی WWDC 2022، اپل سیستم عامل جدید ایرپاد ها از جمله ایرپاد نسل دوم، ایرپاد نسل سوم، ایرپاد پرو و ​​ایرپاد مکس را منتشر کرد. این سیستم عامل بهبودی هایی در بخش سوئیچ خودکار و رفع برخی باگ ها دارد. این سیستم عامل دارای شماره نسخه 5.0 و شماره ساخت 5A5282d است.

طبق گفته اپل، این سیستم عامل ویژگی های مرتبط با ایرپاد را در سیستم عامل های iOS و macOS توسعه می دهد و مشکلات مربوطه را رفع می کند. اپل جزئیات بیشتری در مورد پیشرفت های خاصی که با آخرین نسخه بتا در سوئیچ خودکار انجام شده است ارائه نکرده است.

نسخه بتای این سیستم عامل در حال حاضر در دسترس توسعه دهندگان  قرار دارد و به نظر نمی رسد که سیستم عامل بتا برای ایرپادهای نسل اول موجود باشد.

برای نصب نسخه بتا، اپل می گوید که حتما آیفون باید نسخه بتای iOS 16 را اجرا کند، و از مکی استفاده شود که از نسخه بتا macOS Ventura، Xcode14 بتا و AirPods پشتیبانی می‌کند. کاربران باید ایرپاد را با آیفون جفت کنند، آیفون را با کابل لایتنینگ به مک متصل کنند، Xcode 14 بتا را در مک راه اندازی کنند. برای این کار باید در تنظیمات به بخش Developer رفت و در قسمت تست AirPods Firmware Pre-Release Beta را انتخاب کرد.

طبق گفته اپل دریافت و نصب نسخه بتا روی AirPods ممکن است تا ۲۴ ساعت طول بکشد سیستم عامل بتا تا زمانی که نسخه اصلی منتشر نشود فعال می ماند و به روز رسانی های نرم افزار بتا را به طور خودکار دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...