در حال بارگذاری ...
دستگاه استریم مایکروسافت

مایکروسافت سال گذشته اعلام کرد که مشغول توسعه نوعی دستگاه استریم است که به کاربران دسترسی به بازی های ابری بدون نیاز به کنسول یا رایانه شخصی می دهد. گزارش ها حاکی از آن است که مایکروسافت هنوز در حال توسعه این دستگاه است، اما هنوز جزئیات زیادی در مورد طراحی و قابلیت های آن نمی دانیم.

افراد Windows Central همچنین این تاییدیه را دریافت کرده اند که مایکروسافت در حال توسعه این دستگاه مدرن HDMI است که قادر است سرویس بازی مبتنی بر ابر و همچنین Xbox Game Pass را اجرا کند. اگرچه یکی از از اعضای مایکروسافت هم این گفته را تایید کرده است، اما چیزی از جزئیات دستگاه نگفته است.

در حال حاضر، این دانگل استریم در حال توسعه با نام Keystone شناخته می شود و چند سال است که در حال توسعه می باشد. در این بین، آمازون و گوگل به ترتیب باندل های بازی لونا و استادیا را ارائه کرده اند.

کی استون در هاله ای از رمز و راز

xbox-cloud-gaming-streaming-stick

هنوز مایکروسافت جزئیاتی در مورد این دستگاه استریم خود به اشتراک نگذاشته است. تنها چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که کی استون قادر خواهد بود بدون نیاز به کنسول به تلویزیون یا مانیتور متصل شود. احتمالا این دستگاه نسخه ضعیف ویندوز یا سیستم عامل ایکس باکس را راه اندازی کند. هنوز هیچ قطعیتی در مورد عملکرد آن وجود ندارد.

اولین باز نام کی استون توسط Tero Alhonen در ماه مارس کشف شد. باید دید که آیا مایکروسافت به سراغ نرم افزارهای داخلی در استریم بازی خود می رود یا از اندروید گوگل استفاده می کند تا خدمات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

تولید کی استون می تواند گام بزرگتری برای به اجرا درآوردن بازی ایکس باکس در دستگاه های بیشتر باشد. این دستگاه می تواند هزینه زیاد تهیه سخت افزار اختصاصی را از بین ببرد. نمایشگاه بازی های Xbox & Bethesda 12 ژوئن برگزار می شود، اما امیدوار نباشید که در این تاریخ مایکروسافت اطلاعیه ای درباره این دستگاه مدرن خود بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...