در حال بارگذاری ...
ساعت های جدید سامسونگ با اسم رمز «قلب»

طبق گزارش جدیدی از وب سایت گلکسی کلاب گویا سه ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام رمز قلب (heart) وجود دارند. این احتمال وجود دارد که این سه مدل همان گلکسی واچ 5 باشند. نام رمز این سه مدل Heart-S، Heart-L و Heart-Pro می باشد. البته اینکه این ها همان گلکسی واچ 5 هستند تایید قطعی نشده است.

اگر این گزارش درست باشد، به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد استراتژی ساعت های خود را تغییر دهد. همانطور که میدانید گلکسی واچ 4 در دو نسخه استاندارد و کلاسیک عرضه شد و مدتی است سامسونگ جانشینی برای ساعت اکتیو 2 ارائه نکرده است. احتمالا سامسونگ دیگر قصد تولید نسل های بعدی اکتیو را نداشته باشد.

حال به سراغ این سه مدل با نام رمز قلب می رویم. نسخه مینی یعنی Heart-S با شماره مدل SM-R90X دارای دو نسخه 40 و 42 میلیمتری است. مدل بزرگ تر یعنی Heart-L با شماره مدل SM-R19X دارای دو اندازه 44 و 46 میلیمتری است. مدل Heart-Pro نیز در یک اندازه وجود دارد.

این که واقعا این مدل ها همان مدل های گلکسی واچ 5 است تایید نشده است. هنوز مطمئن نیستیم طرح نامگذاری ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ چه خواهد بود.

گزارشی در ماه گذشته مبنی بر این بود که مدل پیشرفته گلکسی واچ 5 دارای باتری 572 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. این گام بزرگی نسبت به مدل های گلکسی واچ 4 خواهد بود. به هر حال، انتظار نمی رود سامسونگ بخواهد در اواخر سال جاری، در رویداد سالانه Unpacked که معمولا در ماه آگوست برگزار می شود، گلکسی واچ جدید خود را معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...