ساعت‌های گلکسی واچ 5

خانواده‌ی دستگاه‌های پوشیدنی سامسونگ گلکسی واچ 5، حداقل بعد از عرضه شدن گران‌تر از ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ 4 سال پیش خواهند بود. البته این خبر تا زمانی درست است که شایعات جدیدی در این مورد منتشر نشود. با این وجود معمولا Roland Quandt افشاگری که به OnLeaks شهرت دارد، بسیار قابل اعتماد است و در نتیجه این خبر تا حد زیادی صحت دارد.

مدل 40 میلی‌متری ساعت Galaxy Watch 5 که فقط بلوتوثی باشد، با قیمت 300 یورو و مدل LTE آن با قیمت 350 یورو به فروش می‌رسد. مدل 44 میلی‌متری این ساعت که فقط بلوتوث داشته باشد با قیمت 350 یورو و نسخه‌ی LTE آن با قیمت 400 یورو فروخته خواهد شد.

ساعت گلکسی واچ 5 پرو(Galaxy Watch 5 Pro) تنها در یک اندازه‌ی 45 میلی‌متری عرضه می‌شود. قیمت نسخه‌ای که فقط بلوتوثی ست، 490 یورو خواهد بود. این در حالی ست که اگر این ساعت هوشمند قابلیت LTE هم داشته باشد، باید برای خرید آن 540 یورو بپردازید. نسخه‌ی Pro در رنگ‌های مشکی و تیتانیومی عرضه خواهد شد. گلکسی واچ 5 نسخه‌ی 40 میلی‌متری نیز با رنگ‌های طلایی-صورتی، خاکستری و نقره‌ای به بازار می‌آید. این در حالی ست که نسخه‌ی 44 میلی‌متری با رنگ‌های آبی، خاکستری و نقره‌ای عرضه می‌شود.

ساعت‌های گلکسی واچ 5

برای این که بتوانید قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید، باید بدانید که مدل 40 میلی‌متری گلکسی واچ 4 که فقط بلوتوثی بود، 270 یورو و نسخه LTE آن 320 یورو قیمت داشت. بنابراین در مدل 40 میلی‌متری ساعت جدید، ما با یک افزایش قیمت 30 یورویی مواجه هستیم. مدل 44 میلی‌متری گلکسی واچ 4 که فقط بلوتوثی بود، 300 یورو و نسخه‌ی LTE آن 350 یورو بود. بنابراین در مدل 44 میلی‌متری ساعت گلکسی واچ 5، در مقایسه با نسل قبل، با افزایش قیمت 50 یورویی روبرو خواهیم بود.

نسخه بلوتوثی و نسخه LTE ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 کلاسیک 46 میلی‌متری که قرار است با گلکسی واچ 5 پرو جایگزین شوند، به ترتیب 400 یورو و 450 یورو قیمت داشتند که این یعنی مدل جدید 90 یورو از آن‌ها گران‌تر خواهد بود.

همچنین در آی زی بخوانید: افشای مشخصات شیائومی ردمی +K50 Pro : زوم پریسکوپ و دوربین 108 مگاپیکسلی

اگر این افزایش قیمت‌ها را بر حسب درصد محاسبه کنید، بیشتر متوجه اهمیت موضوع می‌شوید. مطمئنا این افزایش‌ها مشتریان احتمالی را خشنود نخواهد کرد. باید دید چه تعداد مردم حاضرند برای بهبود عملکرد باتری این ساعت جدید، که پیش از این شایعاتی در مورد آن منتشر شده بود، این هزینه‌ی افزوده را بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...