در حال بارگذاری ...
قاب گلکسی زد فولد 4

انتظار می رود، گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 در ماه آگوست رونمایی شوند. یک منبع قابل اعتماد خبری گزارش داده است که گلکسی زد فولد 4 دچار تغییر در طراحی شده است.

تفاوت اساسی بین زد فولد 4 و زد فولد 3 این است که وقتی قاب آن بسته می شود کمی پهن تر به نظر می رسد.

در مورد گلکسی زد فولد 3 کاربران این شکایت را داشتند که وقتی نمایشگر را می بندند، صفحه نمایش خارجی بسیار بلند و باریک است. بنابراین، به نظر می رسد، این طراحی حدید بتواند این مشکل را تا حدی برطرف کند.

بهبود سال به سال محصولات سامسونگ

گزارش ها نشان می دهند که سامسونگ انتقادات مربوط به گلکسی زد فولد 3 را پذیرفته است. چین و چروک در مرکز صفحه قرار است کمتر باشد و همچنین ممکن است این گوشی از نظر ضخامت باریک تر و سبک تر از مدل قبلی خود باشد تا بتواند راحت تر در جیب قرار بگیرد. باید منتظر بمانیم تا ببینیم سامسونگ واقعا چه قصدی دارد.

سامسونگ به تلاش خود برای کامل کردن دستگاه تاشو ادامه می دهد

به عرضه چهارمین نسخه از گوشی های سامسونگ چیز زیادی نمانده است و انتظار می رود بعد از 4 سال این دستگاه ها به تلفن هایی تبدیل شوند که همه بتوانند برای استفاده روزمره به آن ها اعتماد کنند.

شرکت هایی مانند اپل و گوگل، برنامه های تلفن تاشو خود را مخفی نگه می دارند. با این حال، چیزی که می دانیم این است که سامسونگ همیشه در حال پیشرفت است و سال به سال بهتر می شود. اگر ابعاد گلکسی زد فولد 4 کاربر پسند تر شود، همچنان سامسونگ در مسیر درست خود می ماند.

به احتمال زیاد بهبود های بسیار بیشتری باید وجود داشته باشد. به عنوان مثال، احتمالا این مدل سریع تر از مدل قبلی خواهد بود، مکانیسم تاشو آن قابل اعتماد تر خواهد بود و همچنین دوربین عقب آن ارتقا خواهد یافت. هنوز در مورد قیمت آن خبری وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...