در حال بارگذاری ...
ارتقای بزرگ گلکسی واچ 5

اگرچه سری گلکسی واچ نسل بعدی اخیرا در کانون توجه قرار گرفته است، اما مشخصات فاش شده آن ها به اندازه گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 قوی نیست. اخیرا چندین منبع، جزئیات مهمی در مورد گلکسی واچ 5 (رقیب اپل واچ) فاش کرده اند.

در حال حاضر، قابل اعتماد ترین منبع، کمیسیون ارتباط فدرال (FCC) است. جدید ترین اسناد FCC جزئیاتی را در مورد محصولات سامسونگ با شماره مدل های SM-R900 ،SM-R910 و SM-R920 مشخص می کنند. در این بین یکی از این مشخصات بیشترین توجه را به خود جلب کرده است.

ساعت های هوشمند هم به شارژ سریع نیاز دارند

بسیاری از گوشی های اندرویدی از شارژ سریع پشتیبانی می کنند و میزان آن با یکدیگر متفاوت است. برخی از سازندگان گوشی، تلاش زیادی کرده اند که به نقطه عطف میزان شارژ سریع برسند و به نظر می رسد اکثر سازندگان ساعت های هوشمند علاقه ای به پیشبرد شارژ سریع در حوزه ساعت ها ندارند.

بسیاری از شرکت ها مانند سامسونگ در هر دو صنعت گوشی و ساعت هوشمند فعالیت می کنند. گلکسی S22 اولترا، گوشی پرچمدار سامسونگ، از شارژ سریع 45 وات پشتیبانی می کند سامسونگ قرار است گلکسی واچ 5 را به فناوری شارژ 10 واتی مجهز کند.

ارتقای بزرگ گلکسی واچ 5

شارژ 10 وات گلکسی واچ 5 می تواند یک پیشرفت بزرگ باشد. این را به یاد داشته باشید، شارژ 0 تا 100 سری گلکسی واچ 4 و همچنین گلکسی واچ 4 کلاسیک حدود 2 ساعت طول می کشد و از شارژ 5 واتی پشتیبانی می کند.

در مقابل اپل واچ 7 تنها با 45 دقیقه زمان به شارژ 60 درصد یا بیشتر می رسد. انتظار می رود شارژ گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو با اپل واچ جدید مطابقت داشته باشد.

بزرگترین نقطه فروش اپل واچ 7 هنگام عرضه، پشتیبانی باتری از شارژ سریع بود که نسبت به اپل واچ 6 پیشرفت چشمگیری داشت. احتمالا این نکته باعث شده است، سامسونگ شارژ سریع را جدی تر بگیرد.

شارژ سریع در کنار باتری بزرگ عالی می شود

به نظر می رسد، باتری بزرگ تر به همراه شارژ سریع دقیقا همان چیزی باشد که کاربران در ماه آگوست با گلکسی واچ 5 دریافت خواهند کرد. نسخه کوچک گلکسی واچ 5 معروف به SM-R900 در ماه مارس با باتری 276 میلی آمپر ساعتی معرفی شد و از باتری 247 میلی آمپر ساعتی گلکسی واچ 4 42( میلی متری) کمی بزرگ تر است که استفاده کامل یک روزه با یک بار شارژ را فراهم می کند.

نسخه بزرگتر گلکسی واچ 5 با شماره مدل SM-R910 به باتری 400 میلی آمپر ساعت مجهز خواهد بود. توجه داشته باشید که باتری گلکسی واچ 4 کلاسیک 46( میلی متری) 361 میلی آمپر ساعت است. به نظر می رسد، گلکسی واچ 5 پرو با شماره مدل SM-R920، باتری 572 میلی آمپر ساعتی را در خود جای دهد.

شارژ 10 وات گلکسی واچ 5

اکنون گلکسی واچ 4 در اندازه های 42 و 46 میلی متری به ترتیب مجهز به باتری های 247 و 361 میلی آمپر ساعتی هستند. بنابراین، سامسونگ برای باتری نسل بعدی گلکسی واچ، ارتقای بزرگی در نظر گرفته است.

در طراحی جدید گلکسی واچ 5، قاب چرخان وجود ندارد و طراحی آن به زیبایی مدل قبلی نیست، اما پشتیبانی از شارژ سریع 10 واتی می تواند بر آن غلبه کند و گلکسی واچ 5 را آماده رقابت با اپل واچ سری 8 می کند.

به احتمال بیشتر گلکسی واچ 5 در رویداد آنپکد و پیش سفارش های 10 آگوست در کنار گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 عرضه شود. همچنین این احتمال کم هم وجود دارد که در اوایل جولای همراه با گلکسیBuds Pro 2 عرضه شود.

سایر جزئیات فاش شده گلکسی واچ 5 توسط FCC، شامل پشتیبانی از نرم افزار Wear OS، فناوری NFC، پشتیبانی از بلوتوث، اتصال وای فای 2.4GHz/5GHz و عدم وجود قابلیت 4G LTE می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...