ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت شما، از خدمات وب سایت آی‌زی باعث افتخار ماست و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش، با بهترین کیفیت و در شرایط مطلوب به شما عزیزان تقدیم شود.

شما می‌توانید کالاهای خریداری‌شده از وب سایت آی‌زی را طبق رویه‌های بازگشت کالا به علت‌هایی مثل تعویض سلیقه‌ای، ایراد فنی یا ایراد ظاهری و مغایرت محصول، مرجوع کنید.

لطفا برای استفاده از این ضمانت‌های بازگشت در ابتدا بخش پشتیبانی سایت آی‌زی را مطلع سازید.

ایراد فنی و ظاهری:

وب ‌سایت آی‌زی مهلت تست، جهت عیب‌یابی محصولات الکترونیکی را حق مصرف کننده‌ و شما خریداران عزیز می‌داند و برای تمام محصولات خود این ضمانت را قائل می‌داند.

خواهشمندیم در صورت عدم اطلاع از نحوه‌ی تست اولیه محصولات، با پشتیبانی تماس بگیرید. کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی آی‌زی نمی‌شوند.

تمام محصولات فروشگاه آی زی که شامل 7 روز ضمانت کارکرد و اصالت هستند از زمان دریافت مرسوله توسط شما 7 روز مهلت تست کارکرد آغاز خواهد شد.

محصولاتی که همراه با گارانتی شرکتی 12 ماه و 18 ماه عرضه می‌شوند، با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد. لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.

در صورت مشاهده‌ی نقص فنی در محصول خریداری شده سریع‌تر به واحد خدمات پس از فروش آی‌زی از طریق تیکت به بخش پشتیبانی اطلاع داده شود و از استفاده محصول خودداری کنید.

مهلت تست محصولات موجود در سایت همراه با گارانتی 18 ماه توسط وب ‌سایت آی‌زی مدت 24 ساعت از زمان تحویل محصول و مرتبط با سلامت کارکرد محصول می‌باشد.

مهلت تست محصولات همراه با گارانتی اصالت وسلامت فیزیکی به مدت 7 روز می‌باشد. تمامی این محصولات اصلی هستند و به صورت کلی کیفیت و دوام قابل توجهی دارند.

درمورد کالاهای سیم‌کارت ‌خور مثل گوشی و ساعت هوشمند، درصورت مواجهه با ایراد فنی قبل از بازگشت به بخش فنی آی‌زی باید انتقال مالکیت را انجام داده و اکانت‌های خود را Remove کنید. درخصوص ساعت‌های هوشمند هم باید مراحل Unpair را انجام داده باشید.

 در صورتی که کالا دارای گارانتی باشد، کارت گارانتی یا لیبل گارانتی ( در کالاهایی که به‌ جای کارت، لیبل گارانتی دارند) و اقلام همراه کالا باید به همراه کالای اصلی برگردانده شوند.

در صورت مشاهده‌ی ایراد ظاهری به محصول و مشاهده آسیب فیزیکی شما می‌توانید از دریافت بسته خودداری کنید و چناچه دریافت کردید، طی مدت زمان 24 ساعت اول حتما به پشتیبانی وب‌سایت آی‌زی اطلاع دهید.

مغایرت محصول:

تیم تنظیم محتوا در آی‌زی تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی دقیق مطالب موجود در وبسایت به خرج خواهد داد اما در صورت مشاهده مغایرت، طی مدت 24 ساعت به پشتیبانی محصول گزارش کنید.

در زمان خرید، اطلاعات فنی محصول، ملاک انتخاب شما محاسبه می‌شود.

به علت تفاوت در پارت‌نامبرهای متنوع موجود در بازار کشور عزیزمان ممکن است برخی از ملزومات همراه محصولات با تفاوت‌هایی عرضه شود، در صورت نیاز به اطلاع دقیق ملزومات سفارش آنلاین خود با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

تعویض سلیقه ای:

قبل از هرچیز توصیه می‌کنیم که نیاز و سلیقه فرد استفاده کننده از محصول را به خوبی بشناسید و سپس محصول مورد نظر را انتخاب کنید. تیم آی‌زی مطالب بسیار مفید و کاربردی را در زمینه راهنمایی شما عزیزان فراهم کرده است که در صورت نیاز می‌توانید به آن‌ها رجوع کنید.

در انتخاب محصول ایده‌آل خود می‌توانید روی مشورت با کارشناسان خوش برخورد و حرفه‌ای ما حساب کنید.

ضمانت تعویض سلیقه‌ای آی‌زی به‌معنای انصراف از خرید پس از دریافت سفارش توسط مشتری است. اگر از خرید کالایی که به دستتان می‌رسد، منصرف شده‌اید، باید در 7 روز ابتدایی ثبت سفارش محصول، درخواست مرجوعی را به پشتیبانی آی‌زی اطلاع دهید.

توجه داشته باشید برای مرجوع کردن کالا به علت تعویض سلیقه‌ای، بسته‌بندی استاندارد محصول همراه با شرایط اولیه الزامیست و کالا نباید باز شده باشد.

در صورت استفاده از امکان تعویض سلیقه‌ای پس از بازگشت محصول، تیم فنی آی‌زی آن را بررسی کرده و در صورت تایید، رویه بازگشت کالا از طرف شما انجام خواهد شد. وجه پرداختی شما طی 48 ساعت از زمان دریافت مرسوله به دفتر آی زی به حساب بانکی مشتری واریز خواهد شد.

تا زمانی که شما مرسوله پستی را از پست تحویل نگرفته‌اید، بازگشت محصول به عهده‌ی آی‌زی می‌باشد اما در صورت تحویل از مامور پست بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

امکان بازگشت سلیقه‌ای برای محصولات سنگین وزن همچون محصولات سری تلوزیون، jbl partybox، سندبارها و … وجود ندارد پس در انتخاب خود دقت کنید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...