قوانین و مقررات ارسال کالا

آی‌زی همواره در تلاش است تا از بهترین، امن‌ترین و سریع‌ترین روش‌های ارسال استفاده کند. در همین راستا قوانین ارسال محصولات تدوین شده است که آی‌زی خود را ملزم به اجرای آن می‌داند. شما مشتریان گرامی نیز جهت آگاهی از حقوق خود و پیشگیری از مشکلات احتمالی، لازم است که این قوانین را به دقت مطالعه کرده و از آن آگاه باشید.

روزهای کاری و زمان ارسال کالا:

روزهای کاری آی‌زی شنبه تا پنج شنبه بجز تعطیلات رسمی کشور است. لذا تمامی سفارش‌های ثبت شده در طول روز‌های کاری پردازش و ارسال می‌شوند.

بسته‌بندی و ارسال ، روزانه از ساعت 9 صبح الی 13 انجام می‌گیرد. در صورتی که خرید شما پس این زمان باشد در ساعات کاری روز بعد ثبت خواهد شد.

ارسال توسط پست:

تمام مراحل پذیرفتن مرسولات، بسته‌بندی، توزیع و ارسال در پست پیشتاز توسط شرکت ملی پست با سرعتی بسیار بالا انجام می‌شود و از لحظه‌ی تحویل محصول دیجیتال شما به شرکت پست روند ارسال شروع خواهد شد.

شرکت پست، زمان تقریبی تحویل کالا را 2 تا 6 روز اعلام کرده است ولی بخش عمده‌ی سفارشات به صورت معمول سریع تر از 3 تا 4 روز دریافت می‌شوند.

ارسال در شیراز:

ارسال سریع: ارسال در 240 دقیقه‌ توسط ناوگان اکسپرس آی زی که مبلغ 35 هزار تومان به فاکتور خرید شما افزوده می‌شود.

زمان بندی تحویل کالا:

در ارسال توسط پست پیشتاز، به طور متوسط بین 2 تا 6 روز کاری تا تحویل مرسوله به شما زمان خواهد برد.

محصولاتی که توسط تیپاکس ارسال می‌شوند، بسته شما بین 2 تا 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

محصولاتی که در شهر شیراز  توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی ارسال می‌شوند، در کمتر از 240 دقیقه به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

زمان‌بندی‌های ذکر شده ممکن است بنا به شرایطی که مدیریت آن‌ها در دست آی‌زی نیست، مانند سیل، زلزله، شرایط نامساعد آب و هوایی، این زمان بندی‌ها تغییر کند.

هزینه های ارسال:

طبق استاندارد ارسال تمام محصولات مجموعه‌ی آی زی،توسط پست پیشتاز و با هزینه 35000 تومان انجام خواهد شد.

آی‌زی امکان ارسال مرسولات توسط تیپاکس و باربری را فراهم کرده است. در این روش هزینه ارسال مرسولات بر عهده مشتری بوده و به صورت پس کرایه پرداخت می‌شود. در صورت انتخاب این روش ارسال ، تیم پشتیبانی را در جریان قرار دهید.

در شهر شیراز ارسال بسته‌ها توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی صورت می‌گیرد. در این روش هزینه پرداختی مشتری برای ارسال کالا تنها 35000 هزار تومان است و در صورت مساعد بودن شرایط جوی در کمتر از 240 دقیقه تحویل خواهد شد.

سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می‌باشد.

شرایط تحویل کالا:

شرکت پست، تیپاکس و ناوگان اکسپرس آی‌زی بسته را تنها به شخصی که به عنوان تحویل گیرنده مشخص نمود‌ید همراه با ارائه کارت شناسایی معتبر تحویل خواهند داد.

تحویل کالا در مکان‌های عمومی مانند رستوران، پارک، معابر عمومی امکان پذیر نمی‌باشد و آدرس تحویل‌گیرنده باید ثابت و قابل استناد باشد.

 مرسولات ارسالی توسط شرکت‌های خدمات پستی، بیمه می‌شوند. در صورت مشاهده‌ی هرگونه آسیب فیزیکی در زمان تحویل، لطفا از دریافت بسته اکیدا خودداری فرمایید و به پشتیبانی آی‌زی اطلاع دهید.

در صورت عدم تطابق محصول یا پشیمانی از خرید خود در اسرع وقت همکاران ما را در بخش پشتیبانی مطلع سازید و محصول را در بسته بندی ابتدایی خود حفظ کنید.

رهگیری موقعیت مرسوله:

پس از تحویل بسته به مراکز پستی، کد رهگیری با کمی تاخیر برای شما ارسال می‌شود.

شما می‌توانید مرسوله‌ی پستی خود را در سامانه https://tracking.post.ir/ پیگیری کنید.

شما می‌توانید مرسوله‌ی تیپاکس خود را در سامانه https://tipaxco.com/tracking پیگیری کنید.

در صورت نیاز به پیگیری از طرف سایت به پشتیبانی آی زی اطلاع دهید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...