در حال بارگذاری ...
بتای سامسونگ One UI 4

طبق گفته‌ی کمپانی سامسونگ، اولین نسخه‌ی بتای سامسونگ One UI 4 در ماه سپتامبر به روز رسانی می‌شود و در دسترس دستگاه‌های سری Galaxy S21 قرار می‌گیرد. با آیزی تک همراه باشید تا در ادامه این مطلب، تمامی جزییات مربوط به این خبر را مطالعه کنید.

گوشی‌های پیکسل ساخت گوگل، اولین گوشی‌هایی هستند که اندروید 12 را دریافت می‌کنند، احتمالاً کمپانی‌هایی مثل OnePlus و Oppo نیز اولین نسخه بتای رابط کاربری خود را بر اساس اندروید 12 منتشر خواهند کرد.

کدام گوشی‌های هوشمند شرایط دریافت رابط کاربری بتای سامسونگ One UI 4 را دارند؟

به احتمال زیاد به روزرسانی One UI 4 سامسونگ، برخی آپدیت‌های ظاهری را به همراه چند قابلیت جدید دیگر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این کمپانی هنوز در مورد تغییراتی که قرار است در این به روزرسانی اتفاق بیوفتد، مطلبی را فاش نکرده‌است اما موضوعی که بیشترین اهمیت را دارد، مبتنی بودن این رابط کاربری بر اندروید 12 است. سیستم عاملی که نه تنها امن‌تر است بلکه سریع‌تر هم عمل می‌کند. سامسونگ هنوز تاریخ خاصی را برای انتشار این به روزرسانی اعلام نکرده‌است اما احتمال دارد زمان انتشار آن با زمان انتشار نسخه‌ی پایدار گوگل یکسان باشد.

One UI 4

کدام گوشی‌ها به روز رسانی رابط کاربری One UI 4 را دریافت می‌کنند؟

در حالت ایده‌آل، تمام گوشی‌های پرچم‌دار سری سامسونگ که در سه سال گذشته عرضه شده‌اند، به همراه چند دستگاه میان‌رده از سری ​​A، این به روز رسانی را دریافت می‌کنند. گفته می‌شود‌، ابتدا دستگاه‌های سری Galaxy S21 این نسخه‌ از رابط کاربری را دریافت می‌کنند که شامل گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا هستند. مدل‌های جدید گلکسی Z جزء دسته‌ای نیستند که در ابتدای کار این نسخه‌ی جدیدِ رابط کاربری را دریافت می‌کنند.

با چنین محدوده‌ی زمانی اولیه‌ای که برای بتای سامسونگ One UI 4 وجود دارد، به نظر می‌رسد که سامسونگ قرار است همه‌ی مدل‌های پرچم‌دار جدید گلکسی S و Z خود را تا قبل از پایان سال 2021 به اندروید 12 به روزرسانی کند. جای تعجبی ندارد که اگر دستگاه‌های سری گلکسی A نیز در ترکیب کار قرار بگیرند.


مقاله مرتبط:

معرفی بهترین گوشی های سامسونگ ۲۰۲۰


باید دید One UI 4 چه تغییراتی را ایجاد می‌کند. کمپانی گوگل روی رابط کاربری پیکسل خود برخی از به روزرسانی‌های ظاهری مهم را با تم طراحی Material You ارائه می‌دهد و این تغییرات را برای دستگاه‌های پیکسل نیز در نظر می‌گیرد. به نظر می‌رسد نسخه اندروید 12 با نسخه‌هایی که ما سال‌ها از آن استفاده می‌کردیم، تفاوت چندانی نداشته باشد.

آیا کمپانی سامسونگ امسال از تم Material You در نسخه‌ی One UI 4 تاثیر می‌پذیرد؟ و آیا تم One UI را که از چند سال گذشته شهرت یافته‌است، گسترش می‌دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...