در حال بارگذاری ...
رام MIUI 13

شیائومی نسخه فریمور رابط کاربری MIUI 13 را در ابتدا در اختیار پرچمداران و میان رده ها قرار داد. اکنون این شرکت در حال راه اندازی موج دوم این سیستم عامل می باشد.

در اینجا لیست گوشی هایی که این به روزرسانی را دریافت می کنند و همچنین تاریخ آن را آورده ایم.

  • Redmi 9، Redmi 9T، Redmi 9A، Redmi 9C، Redmi 9C NFC؛
  • Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9T;
  • Redmi-Note 10 5G، Redmi Note 10S؛
  • Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Mi Note 10 Pro, Xiaomi Mi Note 10 Lite;
  • Xiaomi Mi 10، Xiaomi Mi 10 Pro، Xiaomi Mi 10 Lite 5G، Xiaomi Mi 10T Pro، Xiaomi Mi 10T Lite.

تمام گوشی هایی که در بالا ذکر شده اند در سه ماهه دوم یا سوم امسال بروزرسانی MIUI 13 را دریافت کنند. یعنی تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت و احتمالا اکثر دستگاه ها نسخه فریمور جدید را تا پایان سه ماهه سوم دریافت می کنند. در عین حال، این شرکت می گوید که برنامه اجرایی قابل تغییر است.

رام MIUI 13

شیائومی اخیرا در مورد ویژگی های جدیدی که توسط توسعه دهندگان MIUI آزمایش می شود و باید به نسخه MIUI 13.5 اضافه شوند گزارش داده است.

استفاده با یک دست در رابط کاربری MIUI 13.5، راحت تر می شود. به عنوان مثال، ویندوزهای سیستم تغییر کرده است. آنها در وسط صفحه قرار می گیرند. دیگر نیاز نیست برای لمس آن ها دست خود را به بالا بکشید.

شرکت شیائومی همچنین در این به روزرسانی نرخ نوسازی صفحه نمایش را تغییر داده است و می گوید این صفحه باز طراحی شده بهتر از منوی قبلی به نظر می رسد.

علاوه بر آن ظاهر برنامه ها در منوی برنامه هایی که اخیرا استفاده کرده اید تغییر کرده است که تعدادی از مشکلات قبلی را رفع می کند.

تغییرات دوربین شامل کوچک شدن فونت که ظاهر زیباتری به آن می بخشد، طراحی جدید دکمه زوم که الان به صورت دایره است و تغییر رابط کاربری زوم که برای استفاده با دست راحت تر می شود. از دیگر تغییرات می توان به این اشاره کرد که اسم دکمه صدا از Timer (2s) به Shutter Countdown تغییر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...