جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+

از آنجایی که مردم بیشتر در منزل هستند، وقت و انرژی بیشتری را نیز صرف نگهداری از خانه خود می‌کنند. کمپانی سامسونگ با محصول جدید خود باعث سریع‌تر و آسان‌تر شدن نگهداری از خانه شده است. جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+ که اولین جاروبرقی رباتیک مجهز به هوش مصنوعی Intel® است، با کمترین تلاش قادر است خانه شما را به طور شگفت‌انگیزی تمیز کند. این ربات هوشمند قابلیت شناسایی اجسام را دارد و می‌تواند بدون جا انداختن فضا برای تمیز کردن، وسایلی به بزرگی مبلمان و به کوچکی کابل‌ها را تشخیص دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گجت جذاب سامسونگ، با آی زی همراه باشید.

جهت‌یابی هوشمند

جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+ از سنسورهای سه بعدی و سنسورهای پیشرفته برای تشخیص اجسام و جهت‌یابی در خانه به خوبی استفاده می‌کند. این جاروی هوشمند مجهز به سنسور LiDAR است، سنسوری مشابه آنچه در ماشین‌های خودکار برای تشخیص فاصله و ردیابی مکان به کار رفته است. با کمک این سنسور، این ربات هوشمند قادر است با بالاترین دقت ممکن حرکت کند. این جاروبرقی هوشمند می‌تواند فاصله‌ی 6 متری را تشخیص دهد، 360 درجه بچرخد و به فضاهای سخت دسترسی داشته باشد. JetBot 90 AI+ کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهد و هنگامی که در حال فعالیت است، هیچ نوع آلودگی از آن در امان نیست.


خبر مرتبط:

آیا در رویداد 5 نوامبر کمپانی DJI پهپاد Mavic 3 رونمایی می شود؟


جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+ دارای یک سنسور سه بعدی قدرتمند است که با کمک آن می‌تواند اجسام را اسکن کند و بدون برخورد با آن‌ها تمام نقاط اطراف را به خوبی تمیز کند. این جاروبرقی هوشمند با استفاده از سنسورهای پیشرفته، وضوح بالا و فناوری تشخیص اشیاء، می‌تواند اجسام را طبقه‌بندی کند و تشخیص دهد که از کدام یک اجتناب کرده و اطراف کدام را تمیز کند.

هوش مصنوعی Intel® این ربات را قادر می‌سازد تا بتواند بیش از یک میلیون تصویر از وسایل منزل تهیه کرده و آن‌ها را تشخیص دهد. JetBot 90 AI+ می‌تواند اجسامی مانند مبل، کتابخانه، میز، حوله و کابل‌های برق را شناسایی کند.

تمیزی فوق‌العاده

جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+

پس از اتمام کار جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+ به جایگاه مخصوص خود می‌رود، محفظه‌ای بسیار زیبا که در آن سطل زباله جاروبرقی به طور خودکار در آن تخلیه می‌شود. این مورد سلامتی و راحتی شما را تضمین می‌کند. خاک، گرد و غبار و مو در یک کیسه‌ی مخصوص از طریق یک سیستم فیلتراسیون تخلیه می‌شود که 99.999 درصد آلاینده‌های موجود در جاروبرقی را جذب می‌کند و مانع از بازگشت آن‌ها به خانه شما می‌شود.

سطل زباله موجود در جایگاه مخصوص جاروبرقی فقط هر دو تا سه ماه یکبار نیاز به تعویض کیسه دارد و مانند خود جاروبرقی دارای چراغ اعلان آبی رنگ LED است که هنگام پر شدن کیسه به شما هشدار می‌دهد. این سطل زباله نوآورانه JetBot 90 AI+ کاملاً از قطعات قابل شستشو ساخته شده است، بنابراین شما می‌توانید به راحتی آن را تمیز نگه دارید.

نظارت از راه دور و کنترل هوشمند

JetBot 90 AI+ مجهز به دوربین جلو و کنترل هوشمند ارتقاء یافته‌ای ست که شما را قادر می‌سازد به آن متصل بمانید و آن را از نظر جاهایی که می‌رود و نحوه تمیز کردن، کنترل کنید. هر کجا که باشید می‌توانید از طریق برنامه SmartThings به این ربات هوشمند متصل شوید. با استفاده از این برنامه می‌توانید مشاهده کنید که جاروبرقی کجا را تمیز می‌کند، برنامه‌ای برای تمیز کردن تعیین کرده و مناطق ممنوعه را در نقشه خانه خود مشخص نمایید.

با جاروبرقی رباتیک JetBot 90 AI+ تمیز نگه داشتن خانه و رعایت بهداشت آسان‌تر می‌شود. این ربات جدید سامسونگ با ترکیبی از هوش قوی و طراحی زیبا و مینیمالیستی کارهای خانه را کمتر و راحت‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...