در حال بارگذاری ...
دوربین سلفی آیفون 14

در رویداد سپتامبر منتظر عرضه آیفون 14 هستیم. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پیش بینی کرده است که آیفون 14 بزرگترین ارتقا دوربین سلفی را نسبت به نسل های قبل خود خواهد داشت.

گفته شده است، دوربین سلفی آیفون 14 به قابلیت فوکوس خودکار مجهز خواهد شد. بنابراین، برای اولین بار اپل قرار است از فوکوس ثابت (FF) فاصله بگیرد. دوربین سلفی ارتقا یافته آیفون 14، علاوه بر پشتیبانی از فوکوس خودکار به لنز 6 قسمتی (و دیافراگم f/1.9 مجهز خواهد بود.

فوکوس خودکار تطبیق پذیری دوربین جلو را بهبود می بخشد. این تطبیق پذیری بهتر، تماس های ویدیویی را کارآمدتر می کند. همچنین کاربرانی که به تولید دابسمش علاقه مندند از آن استقبال خواهند کرد.  تامین کننده اصلی لنز آیفون 14 Genius خواهد بود و ماژول دوربین CMOS توسط LG Innotek و Cowell ساخته خواهد شد.

مینگ چی کو گفته است، این سنسور را همچنان سونی تولید خواهد کرد. اما در حال حاضر صحبتی در مورد اینکه آیا سنسور جدید تفاوتی با سنسور 12 مگاپیکسلی فعلی سازنده ژاپنی خواهد داشت، وجود ندارد. با این حال حتی اگر تغییری در این زمینه وجود نداشته باشد، همین لنز سلفی بهبود یافته با فوکوس خودکار، ارتقای بزرگی برای آیفون 14 خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...