در حال بارگذاری ...
جستجوی علاقه‌

صفحات جستجوی جدید برای طیف وسیعی از موضوعات در دسترس هستند. اینستاگرام در تلاش است تا عملکرد جستجوی خود را سرراست‌تر کند. این برنامه هم‌اکنون قابلیت جدید جستجوی علاقه‌ یا Interest search را آزمایش می‌کند که بر اساس آن به کاربران اجازه می‌دهد مطالب را بر اساس موضوعات و نه بر اساس نام حساب کاربری یا هشتگ جستجو کنند.

تاکنون، عملکرد جستجوی اینستاگرام نسبتاً ابتدایی بوده‌ است. برای مثال، اگر کلمه “kittens” را در نوار جستجو تایپ کنید، نتیجه جستجو حساب‌های کاربری یا هشتگ‌های خاص خواهد بود اما برای یافتن محتوای kittens باید صفحات مختلف را بگردید. اما با به روزرسانی، جستجوی موضوعی محتوا در اینستاگرام بیشتر شبیه پینترست و نتیجه‌ی آن مجموعه‌ای از عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به آن موضوع خواهد بود.

آدام موسری (Adam Mosseri)، سرپرست اینستاگرام در ویدئویی که در توییتر منتشر شده‌است، گفت: “ما در حال آزمایش قابلیتی هستیم که آن را جستجوی علاقه‌ می‌نامیم.” وی افزود که نتایج جستجوی جدید برای “طیف وسیعی از موضوعات و طیف وسیعی از زبان‌ها” در دسترس است اما اینستاگرام هنوز “در حال بسط و توسعه‌ی” این ویژگی‌ ست.

اینستاگرام در ماه‌های اخیر سایر به روز رسانی‌های عمده‌ی مربوط به قابلیت‌های جستجوی خود را معرفی کرده‌ است. این برنامه همچنین روی یک قابلیت جستجوی بصری کار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از برنامه دوربین گوشی خود، محصولات را بیابند. این شرکت هنوز جزئیات بیشتری را در مورد این قابلیت به اشتراک نگذاشته است. با به‌روزترین اخبار تکنولوژی همراه آی زی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

منتظر باشید سایت در حال بارگذاری می باشد…