روش های ارسال

ما در تیم آی‌‌زی همواره در تلاشیم تا سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان و مطمعن‌ترین راه ممکن به دست شما برسانیم. در همین راستا خود را موظف می‌دانیم از بهترین روش‌های ارسال و بسته‌بندی برای ارسال و پردازش سفارش شما استفاده کنیم.

تمامی محصولات ارسالی به روش پستی به تمام نقاط ایران توسط آی‌زی بیمه می‌شوند و با توجه به وزن و قیمت محصول ، هزینه ارسال توسط پست پیشتاز متغیر است ؛ با این حال جهت کاهش هزینه‌های شما عزیزان هزینه‌ی ارسال برای تمام نقاط ایران 35000 تومان در نظر گرفته شده‌ است.

ارسال پستی :

از لحظه تحویل بسته دیجیتال شما به دفاتر پستی، بسته به مسافت و دسترسی محل مورد نظر شما، مرسوله بین 3 الی 6 روز کاری به دست شما خواهد رسید. البته در موارد بسیار اندکی ممکن است پست بسته را کمی دیرتر به شما تحویل دهد. در چنین مواردی آی‌زی صمیمانه از شما پوزش می‌طلبد اما توجه کنید که از لحظه تحویل بسته شما به پست، مسئولیت ارسال بسته بر عهده شرکت پست است. با این وجود ما در آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کنیم که چنین مواردی به حداقل خود برسد.

ارسال 240 دقیقه‌ای :

این روش ارسال فقط در درون شهر زیبای شیراز به همشهریان عزیز شیرازی در بازه زمانی ۹ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۱ در روز‌های غیر تعطیل ارائه می‌شود. در این روش بسته در کمتر از 240 دقیقه و توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

البته در شرایط یا حوادثی که مدیریت آن از اختیار آی‌زی خارج است، مانند شرایط نامساعد آب و هوایی یا سیل و زلزله، ممکن است ارسال بسته توسط پیک اکسپرس آی‌زی ممکن نباشد. در چنین شرایطی آی‌زی به دلیل تاخیر به وجود آمده از شما پوزش می‌طلبد و تیم ارسال آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کند که در اسرع وقت بسته را به دست شما عزیزان برساند.

پردازش و ارسال سفارشات:

سفارش شما پس از ثبت، در اولین ساعات کاری توسط تیم izeetech پردازش و آماده ارسال خواهد شد.

سفارشاتی که تا ساعت 13 هر روز نهایی می‌شوند، در همان روزکاری تحویل پست خواهد شد و در صورتی که سفارش شما بعد از ساعت 13 ثبت شود، در روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

در شیراز نیز سفارشاتی که در بازه زمانی 9 الی 13 و 17 الی 21 ثبت شوند در کمتر از 240 دقیقه به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. در غیر این صورت سفارش شما در ساعات کاری فروشگاه و در اسرع وقت پردازش شده و به دست شما خواهد رسید (سفارشاتی که از ساعت 13 الی 17 ثبت شوند، بعد از ساعت 17 ارسال می شوند).

تحویل حضوری محصولات:

مشتریان عزیزی که در شهر شیراز سکونت دارند، می‌توانند سفارش خود را به صورت حضوری نیز تحویل بگیرند. در صورت انتخاب این شیوه تحویل سفارش، با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر، به فروشگاه حضوری آی‌زی به آدرس شیراز – ابتدای خیابان توحید – بازار بزرگ موبایل فارس – طبقه همکف پلاک 36 مراجعه کنید.

توجه کنید که در این روش تحویل نیز، بسته‌ها تنها به فردی که به عنوان تحویل گیرنده مشخص کرده‌اید، تحویل خواهد شد.

بیمه محصولات:

جهت رفاه حال شما و اطمینان از ارسال مطمئن، مرسولات ارسالی توسط شرکت‌های خدماتی پستی، بیمه می‌شوند. در صورت مشاهده‌ی هرگونه آسیب فیزیکی در زمان تحویل، لطفا از دریافت بسته اکیدا خودداری فرمایید و به پشتیبانی آی‌زی اطلاع دهید.

آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کند که بسته‌ها به شکلی کاملا مطمئن و امن ارسال شوند، اما در موارد بسیار اندکی که ممکن است بسته در حمل و نقل آسیب دیده باشد، پرداخت خسارت بر عهده شرکت بیمه است و چنین بسته‌هایی شامل ضمانت‌های بازگشت کالا نخواهند شد.

و اما چند نکته مهم:

  • پس از تحویل بسته به مراکز پستی، کد رهگیری با کمی تاخیر برای شما ارسال می‌شود.
  • مراکز تحویل ‌دهنده پست، بسته را فقط به فردی که در هنگام ثبت سفارش به عنوان تحویل گیرنده مشخص کرده‌اید و در فاکتور ثبت شده است و پس از تطابق کارت ملی و مشخصات، تحویل خواهند داد.
  • لغو سفارش تنها تا قبل از ارسال سفارش امکان‌پذیر است و در این صورت هرچه سریع‌تر پشتیبانی آی‌زی را در جریان قرار دهید.
  • در صورت نیاز به تست محصول، حتما در قسمت توضیحات فاکتور ، کلمه‌ی تست محصول را درج کنید.
  • تیم izeetech فعالیت حرفه‌ای خود را در شهر زیبای شیراز توسعه می‌دهد و امیدوار است خدمات شایسته‌ای را به همشهریان خود و تمام هم وطنان عزیز در تهیه‌ی محصولات دیجیتال ارائه دهد.
  • ارسال تمامی محصولات در درون شهر شیراز توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی انجام می‌شود. این شیوه ارسال در شرایط مناسب آب‌و‌هوایی انجام پذیر است و در غیر این صورت توسط پست ارسال خواهد شد.
  • ارسال به شهرک‌های اطراف شیراز توسط پست انجام می‌شود.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...