در حال بارگذاری ...
نحوه اتصال AirPods به ویندوز کامپیوتر

آیا فکر می کنید که ایرپاد را فقط با دستگاه های اپل می توان استفاده کرد؟ در اینجا راهی را برای شما آورده ایم که بتوانید ایرپاد تان را به ویندوز 10 وصل کنید.

نکته اینجاست که معمولا اتصال ایرپاد های اپل به دستگاه های اپل آسان تر است. حتی ایرپاد 3 به طور خودکار بین دستگاه های اپل جابه جا می شود.

بنابراین اتصال ایرپاد به ویندوز 10 ممکن است عجیب به نظر برسد. درست است این اتصال به راحتی اتصال به دستگاه اپل نیست اما نشدنی هم نیست. راهنمای ساده اتصال ایرپاد به ویندوز 10 به شرح زیر است:

نحوه اتصال AirPods به رایانه شخصی دارای ویندوز 10

1. ابتدا بلوتوث رایانه خود را روشن کنید.( توجه داشته باشید که حتما باید ویندوز 10 باشد)

سپس Start را بزنید و به تنظیمات بروید. وارد devices یا دستگاه ها شوید. ( حتما باید بلوتوث روشن باشد)

نحوه اتصال AirPods به ویندوز کامپیوتر

2. یک دستگاه جدید اضافه کنید

افزودن بلوتوث یا دستگاه دیگر(Add Bluetooth or other device )را در بالای صفحه انتخاب کنید. بعد از مواجهه با منوی افزودن دستگاه(Add a device)، گزینه بلوتوث را انتخاب کنید.

نحوه اتصال AirPods به ویندوز کامپیوتر

3. AirPods خود را جفت کنید

AirPods خود را در محفظه شارژ قرار دهید. درب آن را ببندید و سپس دوباره باز کنید. دکمه سفید Setup کیس را نگه دارید تا زمانی که LED قاب را به رنگ سفید چشمک زن ببینید. بعد از اینکه AirPods را در منوی دستگاه روی صفحه کامپیوتر دیدید. آن را انتخاب کنید.

نحوه اتصال AirPods به ویندوز کامپیوتر

با روشن بودن سوئیچ خودکار ، ایرپاد شما به‌طور خودکار بین دستگاه‌های اپل که به حساب iCloud وارد شده‌اند جابه‌جا می‌شود، مثلاً با یکی از آن ها به موسیقی گوش می‌دهید و با دیگری تماس تلفنی دریافت می‌کنید. اما جفت کردن AirPods با ویندوز 10 از این جابه جایی جلوگیری می کند.

برای اتصال مجدد به آیفون یا سایر دستگاه های اپل، باید در گوشی خود AirPods را در منوی بلوتوث انتخاب کنید. هنگامی که ایرپاد از رایانه شخصی دور باشد، به طور خودکار به دستگاه های دیگری که قبلاً جفت شده است سوئیچ می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...