در حال بارگذاری ...
مسدود کردن تبلیغات در کروم اندروید

هنگامی که مشغول وبگردی هستیم تبلیغات زیادی را می بینیم که واقعا دست و پا گیر هستند. حتما نمایش بی وقفه تبلیغات شما را هم خسته می کند. اما راه حل چیست؟ در گذشته هیچ راهی برای حل این مشکل وجود نداشت. کاربران مجبور بودند از برنامه های شخص ثالثی استفاده کنند که تنها به نسخه دسکتاپ کروم محدود می شد. راه حل کنونی این مشکل فعال کردن مسدود کننده های تبلیغاتی است.

مزایای فعال کردن مسدود کردن تبلیغات کروم چیست؟

نمی توان گفت که مسدود کننده تبلیغات کروم تمام آثار تبلیغات را از بین می برد، اما می توان با روشن کردن آن از نمایش بسیاری از تبلیغات مزاحم و بی ربط جلوگیری کرد. زمانی که حرف از تبلیغات مزاحم بسیار زیادی باشد که بخش های بزرگی از صفحه را پوشش می دهند و مملو از آگهی های خسته کننده هستند، فعال کردن مسدود کننده تبلیغات به کار می آید.

کاهش تبلیغات همچنین می تواند به مصرف کمتر داده و منابع کمک کند و برای گوشی هایی با قدرت پردازش ضعیف تر مفید باشد. به طور کلی، فعال کردن مسدود کننده تبلیغات گوگل کروم منجر به نمایش تبلیغات کمتری می‌شود. منطقی است که وقتی صحبت از تعداد بسیار زیادی تبلیغات دست و پا گیر به میان است بگوییم این ویژگی مسدود کننده مفید است.

چگونه مسدود کننده تبلیغات را در کروم اندروید روشن یا خاموش کنیم؟

مسدود کردن تبلیغات در کروم اندروید

برای انجام آن قرار نیست کار پیچیده ای انجام دهید. تنها به این نکته توجه داشته باشید که کروم باید در آخرین نسخه خود باشد. در فروشگاه پلی استور می توانید کروم را بروزرسانی کنید. این ویژگی معمولا به طور پیش فرض روشن است، اما همچنان می توان در صورت نیاز به صورت دستی از طریق گوگل آن را تغییر دهید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در صفحه اصلی مرورگر، منوی «بیشتر» را که به صورت سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالا نشان داده شده است انتخاب کنید.
  2. در پایین گزینه «تنظیمات» را انتخاب کنید.
  3. بار دیگر به پایین اسکرول کنید و “Site Settings” را انتخاب کنید.
  4. گزینه تبلیغات را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
  5. برای فعال یا غیرفعال کردن تبلیغات در حین مرور روی کلید تبلیغات ضربه بزنید.

هنگامی که بلاک تبلیغات فعال شود، بر روی همه سایت هایی که بازدید می کنید اعمال می شود. این را در نظر بگیرید که برخی سایت ها وقتی بارگیری می شوند که مسدود کننده تبلیغات خاموش باشد. برای غیر فعال کردن مسدود کننده دوباره همان فرآیند را انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...