گوپرو هیرو 10

کمپانی گوپرو چگونه می‌تواند دوربین اکشن خود، هیرو 9 بلک را بهبود ببخشد؟ این کار ظاهرا با تمرکز بر اصول اساسی امکان‌پذیر است. بر اساس گزارش‌های WinFuture که مدعی ست به تصاویر گوپرو هیرو 10 بلک دسترسی پیدا کرده‌است، به نظر می‌رسد که کیفیت تصاویر بهبود یافته‌است. مهم‌تر از همه، دوربین جدید دارای پردازنده‌ی GP2 است که ضبط ویدیو با کیفیت 5.3K و با بیش از 60 فریم در ثانیه را امکان‌پذیر می‌کند. در این شرایط شما دیگر مجبور به انتخاب 5K و 30 فریم در ثانیه، چیزی که در هیرو 9 وجود دارد، نیستید.

گفته می‌شود که این گوپروی جدید به جای سنسور 20 مگاپیکسلی هیرو 9، دارای یک سنسور 23 مگاپیکسلی ست و این سنسور دوربین را قادر می‎‌سازد تا بتواند عکس‌هایی با وضوح بالاتر ثبت کند. همچنین ممکن است از طریق HyperSmooth 4.0 شاهد بهبود در حالت تثبیت ویدئو باشیم، اگرچه مشخص نیست که این شرکت چگونه فناوری ضد لرزش «شبه گیمبال» خود را بهبود می‌بخشد.

زمان معرفی گوپرو هیرو 10 بلک تاکنون مشخص نشده‌است، اگرچه گو پرو Hero 9 Black در سپتامبر سال گذشته معرفی شد. اگر این زمان طولانی شود جای تعجب نیست. اکنون که جامعه به آرامی در حال بازگشایی ست، فرصت‌های بیشتری برای شروع ماجراجویی در فضای باز وجود دارد و ممکن است افراد بیشتری به دنبال دوربین‌های اکشن برای مستندسازی سفرهای خود باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...