در حال بارگذاری ...
تبلت پیکسل گوگل

گوگل در رویداد I/O 2022 تایید کرد که در حال ساخت تبلت پیکسل با تراشه Google Tensor است. اخیرا در لیست محصولات Universal Stylus Initiative، دستگاه مشابهی نشان داده شده است که از قلم استاندارد جهانی USI (قلم فعال و تکی که قادر است با تمام وسایلی که مصرف کننده در اختیار دارد یا در زندگی روزمره خود استفاده می کند کار کند) می کند.

سال 2018، گوگل برای ساخت کروم‌بوک‌های موجود در بازار که از استاندارد USI پشتیبانی می کنند، با USI همکاری کرد. در ماه فوریه، شاهد نسخه 2.0 این استاندارد بودیم که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کرد.

در رویداد گوگل، “تبلت پیکسل” فقط به زبان آورده شد. این دو نام هنوز با هم در جایی مکتوب نشده اند، بنابراین هنوز مشخص نیست که این نام پسوند این برند باشد. در نتیجه، نمی توان مطمئن بود که تبلتی که گوگل از آن صحبت کرده، همان تبلتی باشد که در لیست موجود است.

همانطور که گفته شد، در لیست محصولات دارای گواهی USI، یک محصول گوگل وجود دارد که با مشخصات دستگاه مذکور مطابقت دارد. نام این تبلت در لیست، Tangor است. از آنجایی که تا سال 2023 انتظار عرضه گوگل پیکسل را نداریم عجیب است که Tangor در لیست USI حضور دارد. به طور کل، دستگاه های اندرویدی دیگری هم ممکن است در آینده از استاندارد USI پشتیبانی کنند و حتی زودتر از گوگل وارد بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...