گوشی هوشمند پیکسل تاشو

امروز در آیزی تک اطلاعات جدیدی از گوشی تاشو گوگل به شما ارائه می‌کنیم. شرکت سامسونگ بیشترین فروش را در بازار گوشی های تاشو در قیاس با بقیه شرکت‌ها دارد اما اپل نیز به تازگی کار بر روی پروژه‌های مشابه را جایگزین iPad mini کرده‌ است. شرکت گوگل نیز که یکی از غول‌های فناوری امروز است، نسخه اختصاصی گوشی تاشو خود را ارائه می‌دهد. جان پراسر که بیشتر به دلیل پیش‌بینی‌های خود در مورد محصولات اپل شهرت دارد، ادعا کرده که گوگل در حال کار کردن بر روی گوشی هوشمند پیکسل تاشو است. با این حال هنوز هیچ به‌روزرسانی در مورد سخت‌افزار این گوشی وجود ندارد. اما اگر به صحبت‌های پراکنده در این خصوص متکی باشیم، باید گفت که این گوشی تاشو تا پایان سال 2021 یا آغاز سال 2022 وارد بازار خواهد شد.

طبق اطلاعات به دست آمده، گوگل در این گوشی هوشمند از یک لولای اصلی و مقاوم استفاده کرده تا کاربران بتوانند حداقل سه سال به راحتی از آن بهره‌مند شوند. امیدواریم که گوگل پس از راه‌اندازی این تلفن همراه، بدون در نظر گرفتن واکنش‌های منفی، با احتساب شرایط تمامی کاربران به آزمایش‌های خود در مورد گوشی‌های تاشو ادامه دهد.


خبر مرتبط:

تاریخ رسمی رونمایی از گوشی تاشو سامسونگ گلکسی W22 5G اعلام شد


تلفن‌های پیکسل گوگل بسیار قدرتمند بوده و بر بازار حکم‌فرما هستند بنابراین هر چیز جدیدی درباره‌ی گوشی هوشمند پیکسل تاشو گوگل، حکم یک خبر جذاب را برای کاربران دارد. قابلیت‌های گوشی‌ پیکسل به گونه‌ای بوده که کاربران را برای گوشی بعدی گوگل یعنی پیکسل 5a بسیار هیجان‌زده کرده‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...