در حال بارگذاری ...
ساعت هوشمند اپل واچ 7

طبق جزئیات منتشر شده در گزارش‌های مربوط به این محصول، سری جدید اپل واچ قادر به نظارت بر فشارخون خواهد بود. بر اساس شایعات منتشر شده، ساعت هوشمند اپل واچ 7 توانایی نظارت بر قند خون را ندارد و فقط می‌تواند فشارخون را بررسی کند، قابلیتی که در اپل واچ 6 به آن پرداخته نشد.

با مدل‌های جدید گلکسی واچ 4 سامسونگ و مدل‌های قدیمی‌تر گلکسی واچ با توانایی کنترل فشارخون، به نظر می‌رسد که اپل واچ نیز در آینده این قابلیت را کسب کند.

بر اساس اطلاعاتی که ما داریم، می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که قابلیت نظارت بر فشارخون آماده‌ی اضافه شدن به اپل واچ 6 سال گذشته و حتی اپل واچ اس ای بوده‌است. اما اضافه کردن یک ابزار سلامتی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) پشتیبانی نمی‌شود، کاری بر خلاف روال معمول اپل است.

قابلیت نظارت بر فشار خون گلکسی واچ 4 برای افراد ساکن آمریکا کار نمی‌کند. سازمان غذا و دارو راهنمایی برای نظارت بر فشارخون غیرتهاجمی و تعدادی از آزمایش‌های لازم و اثبات صحت آن را مشخص کرده‌است، اگرچه نمی‌دانیم چرا سامسونگ این موارد را رعایت نکرده‌است.

اگر قرار باشد اپل قابلیت نظارت بر فشار خون را به ساعت‌های هوشمند خود اضافه کند، زمانی این کار را انجام می‌دهد که این قابلیت در دسترس بیشترین تعداد ممکن کاربران اپل که در حال حاضر به 100 میلیون نفر می‌رسد، قرار گیرد.

اخبار محدودی که در مورد ساعت هوشمند اپل واچ 7 به بیرون درز کرده‌است، نشان از موفقیت این کمپانی در محرمانه نگه‌داشتن برنامه‌های خود برای ساعت‌های هوشمند نسل بعدی ست که با این‌کار هربار کاربران خود را غافلگیر می‌کند. اما با نزدیک شدن به زمان عرضه، شاهد اطلاعات بیشتری هستیم. اعتقاد بر این است که علاوه بر طراحی مجدد و لبه تخت، اپل واچ 7 در اندازه‌های بزرگتری عرضه می‌شود و دارای پردازنده S7 دو طرفه جدید برای بهبود عملکرد است.


خبر مرتبط:

ساعت های ارزان قیمت شبیه اپل واچ 7، طراحی جدید آن را لو می دهند!


مسئله‌ای که اطلاعی از آن نداریم، ارتقاء قابلیت‌های مبتنی بر سلامتی ست. علاوه بر پشتیبانی از انواع فعالیت‌های جدید و ابتکارات سلامت روان در watchOS 8، ما منتظریم ببینیم که اپل واچ چه ویژگی سلامتی منحصر به فردی ارائه می‌دهد. بعد از اینکه شایعات مربوط به ویژگی نظارت بر قند خون پایان یافت، متوجه شدیم که وجود یک دماسنج پوست همانطور که در Fitbit Sense نیز دیده می‌شود، منطقی به نظر می‌رسد.

از زمانی که اپل به درجه دقت مورد نیاز FDA برسد یا حداقل ثابت کند که باعث گمراهی افراد در رابطه با علائم حیاتی‌شان ‌نمی‌شود، قابلیت نظارت بر فشارخون مطمئناً می‌تواند به اپل واچ کمک کند تا عنوان بهترین ساعت هوشمند را داشته باشد. حداقل، این ساعت می‌تواند بهترین ساعت اپل را از نظر ردیابی سلامتی ارائه دهد.

نظارت بر فشارخون ساعت هوشمند اپل واچ 7: چرا احتمالاً این اتفاق نمی‌افتد

این مسئله بیشتر بر اساس اطلاعاتی ست که ما در مورد رویکرد سامسونگ در نظارت بر فشار خون غیر تهاجمی از طریق گلکسی واچ می‌دانیم و همچنین شایعاتی که در دو سال گذشته در مورد نظارت بر فشار خون برای اپل واچ شنیده‌ایم. گزارش‌های موجود ممکن است کاملاً اشتباه باشند. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، هیچ شانسی برای اندازه‌گیری فشار خون در ساعت هوشمند اپل واچ 7 وجود ندارد. اطلاعات اپل گورمن به طور معمول قابل اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...