در حال بارگذاری ...

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل قصد دارد به روزرسانی های قابل توجهی در تمام سیستم عامل های خود ایجاد کند. این ارتقا ها شامل صفحه قفل پیشرفته (در iOS 16)، چند وظیفگی ارتقا یافته (در iPadOS 16)، عملکرد پیشرفته تر (در watchOS 9)، چند ویژگی بیشتر (در tvOS 16) و همچنین برنامه های بازطراحی شده (در macOS 13) می باشد.

طبق این گزارش ها، اپل در حال توسعه صفحه قفل آیفون با iOS16 است. تصویر زمینه صفحه قفل جدید با قابلیت ویجت مانند خود اطلاعات را نمایش خواهد داد. همچنین iOS 16 از صفحه قفل همیشه روشن پشتیبانی خواهد کرد. همانطور که میدانید، اپل صفحه نمایش همیشه روشن را در ابتدا برای آیفون 13 در نظر گرفته بود.

گورمن انتظار دارد، در 16 iPadOS تغییرات عمده ای در ایجاد پنجره و چند وظیفگی ایجاد شود و همچنین اپل ارتباط های خانه هوشمند بیشتری را با tvOS16 ارائه دهد.

همچنین انتظار می‌رود که اپلیکیشن پیام ها عملکرد های بیشتری از جمله پیام های صوتی را دریافت کند.

آن طور که گفته شده است، ویژگی های جدید و زیادی در راه هستند که با آیفون و اپل واچ کار می کنند.

ظاهرا سیستم عامل اپل واچ پیشرفت های قابل توجهی خواهد داشت که روی عملکرد ساعت تاثیر می گذارند. به طور مثال، نوسازی برای واچ فیس های موجود و حالت کم مصرف جدید، مواردی هستند که watchOS9 اضافه خواهند شد.

گورمن همچنین ادعا می کند که تنطیمات سیستم با macOS13 بهبود می یابد، تا با تنظیمات iOS سازماندهی شود. این بهبود ها شامل تنظیمات فردی که توسط برنامه سازماندهی می شود، و همچنین شامل طراحی مجدد برنامه های پیش فرض می‌باشد.

احتمالا این سیستم عامل ها در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل  (WWDC) در 6 ژوئن رونمایی می شوند. پس از آن نسخه بتا آماده عرضه می شود تا به روزرسانی های اصلی در پاییز انجام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...