در حال بارگذاری ...
Apple AirPods Pro 2

همانطور که میدانید اپل در تولید محصولات صوتی تا اکنون بسیار موفق بوده و توانسته است میلیارد ها درآمد را در این حوزه کسب کند. اکنون شرکت اپل در حال آماده کردن محصولات جدید خود است که در ماه های آینده عرضه می شوند.

اپل ماه هاست که در حال ساخت Apple AirPods Pro 2 است. به همین دلیل انتظار می رفت این محصول سال گذشته عرضه شود اما شایعه ای در این مورد پخش نشده بود. مارک گورمن از بلومبرگ در آخرین خبرنامه Power On خود امروز گزارش داد که اپل امسال دو به‌روزرسانی برای AirPods در نظر گرفته است. اول، همانطور که توضیح دادیم، منتظر نسخه جدیدی از AirPods Pro هستیم.

این گزارش همچنین می افزاید که همراه با AirPods Pro 2، هدفون جدید AirPods Max نیز با طراحی جدید و رنگ های جدید عرضه خواهد شد. AirPods Max در ابتدا در رنگ های خاکستری، نقره ای، سبز، صورتی و آبی عرضه شده بود. گورمن خاطرنشان کرد که “امیدوار است” شاهد کاهش قیمت نیز باشد، در حال حاضر هیچ نشانه ای مبنی بر برنامه ریزی اپل برای کاهش قیمت وجود ندارد.

رنگ های جدید AirPods Max

مدل‌های اصلی AirPods Pro در پاییز 2019 عرضه شدند، پس عرضه امسال در پاییز منطقی به نظر می رسد.

همچنین شایعاتی در مورد این هدفون وجود دارد که انتظار می‌رود که در کنار اپل واچ، دارای حسگرهای حرکتی برای قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام باشد. ما همچنان منتظر جزئیات بیشتر هستیم تا بدانیم اپل دقیقاً چه ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام را می خواهد برنامه‌ریزی کند. طبق گزارش ها انتظار می‌رود AirPods Pro 2 دارای طراحی جدید باشد. این هدفون طراحی اصلاح شده ای خواهد داشت که احتمالا ساقه های زیر هدفون حذف می شوند.

گورمن گفته است که حدود سه سال از عرضه AirPods Pro میگذرد، بنابراین احتمالا برخی کاربران اولیه مشکل باتری دارند. انتظار می رود این هدفون از یک تراشه ارتقا یافته بهره ببرد که حذف نویز فعال و بهبود های بیشتر در عملکرد صدا را به همراه داشته باشد. گورمن قابلیت باتری AirPods Pro 2 را دو برابر اعلام کرد.

اگر واقعا این هدفون از Apple Lossless Audio Codec (ALAC) پشتیبانی کند، اولین هدفون بی سیم از غول فناوری کوپرتینویی خواهد بود که از صدای بدون افت پشتیبانی می‌کند.

اپل وقتی قصد به‌روزرسانی AirPods Max را داشته باشد، انتظار داریم کاری بیش از به‌روزرسانی گزینه‌های رنگی انجام ‌دهد. آیا شما هم علاوه بر رنگ های جدید انتظار ویژگی های جدید و همچنین کاهش قیمت را دارید؟ منتظریم ببینیم در پاییز امسال اپل چه برنامه ای برای این هدفون در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...