هدفون ایرپادز پرو 2 اپل به زودی عرضه می‌شود اما امروز اطلاعات جدیدی از آن افشا شده که جزییات بیشتر و تعدادی رندر را برای ما به ارمغان آورده است.

هدفون AirPods Pro 2 با یک System-in-Package یا SiP جدید برای تراشه‌ی H1 عرضه می‌شود که از قابلیت حذف نویز فعال تطبیقی پشتیبانی می‌کند. SiP جدید به دلیل یکپارچه‌سازی بهتر و فناوری پیشرفته‌تر، عملکرد بهتر و مصرف انرژی بهبود یافته‌تری را به دنبال خواهد داشت.

هدفون ایرپادز پرو 2

یک قابلیت Find My ارتقا یافته و همچنین قابلیت‌های جدید دیگری مثل پایش ضربان قلب و حالت Hearing Aid mode نیز وجود دارد. کیس شارژ این هدفون مجهز به پورت USB نوع C هست و از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کند.

هدفون ایرپادز پرو 2

همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، ظاهر این هدفون شبیه به هدفون ایرپادز پرو و ایرپادز 3 است. در واقع تمام این هدفون‌ها به وضوح متعلق به یک خانواده به نظر می‌رسند. ساقه‌های ایربادهای هدفون ایرپادز پرو 2، مشابه نسل قبلی، مجهز به ناحیه‌ی لمسی حساس به فشار هستند.

هدفون airpods pro 2

هدفون ایرپادز پرو 2 ممکن است با استفاده از سنسور ضربان قلب، بتواند دما را هم پایش کند اما هنوز مشخص نیست که آیا به طور قطع این قابلیت هم در دسترس است یا خیر.

عملکرد Hearing Aid به همراه کیس جدیدی که مجهز به میکروفون است، کار می‌کند و می‌تواند هر آن چه که شنیده می‌شود را برای تقویت به هدفون منتقل کند.

در این کیس جدید یک اسپیکر هم وجود دارد که می‌تواند صداها را در هنگام استفاده از عملکرد Find My پخش کند. این قابلیت به شما امکان می‌دهد محلی که کیس در آن قرار گرفته را راحت‌تر پیدا کنید.

هدفون airpods pro 2

به نظر می‌رسد که ایرپادز پرو 2 اپل ترکیبی از درایورهای دامنه بالا و آمپلی فایرهایی با محدوده‌ی داینامیکی بالا، اکولایزر قابل تطبیق به صورت خودکار، صدای فضایی برای ردیابی سر و قابلیت اشتراک‌گذاری صدا (audio sharing) را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...