تبلت ها برای استفاده راحت و فوق العاده قابل حمل هستند و برنامه های گسترده ای را به کار می گیرند که ذهن بچه ها را و گاهی اوقات بدن آنها را به طرق مختلف درگیر می کند.

مطالعات نشان می دهد که بچه ها می توانند از بازی و برنامه های مناسب چیزهای زیادی بیاموزند و قرار گرفتن در معرض ابزارهای دیجیتال مانند تبلت و رایانه می تواند تقویت کننده مفیدی باشد ، به ویژه برای کودکانی که منابع کلی کمتری دارند.

اما تا زمانی که بچه ها فرصتهای مختلف یادگیری در زندگی خود قرار دارند، نیازی به تبلت ندارند.

در نظر بگیرید که چرا می خواهید دستگاه را تهیه کنید.

آیا تهیه تبلت برای این است که آنها را برای مدرسه آماده کنند؟ آیا بوسیله تبلت کودک شما می تواند یک زبان خارجی یاد بگیرد؟ آیا برای سرگرمی آنهاست؟ آیا تبلت ها این اجازه را می دهد که آنها مهارتهای آکادمیک خود را تمرین کنند؟

تبلت ها می توانند همه این کارها را انجام دهند اما آنها به تنهایی قادر به انجام آنها نیستند.

انتخاب برنامه های با کیفیت که متناسب با سن فرزندان شما باشد ، ایجاد انتظارات واقع بینانه و حمایت از یادگیری فرزندانتان چه در دستگاه روشن و چه در حالت خاموش، از اهمیت اساسی دستگاه برخوردار است.

تبلت های بسیار متنوعی از جمله تبلت های مخصوص کودکان خردسال در بازار وجود دارد.

مواردی که باید جستجو شود شامل هزینه، سهولت استفاده، تنوع و قیمت برنامه های موجود و طول عمر زیاد است.شما چیزی را می خواهید که تا آنجا که ممکن است، به رشد فرزند شما کمک کند.

انتخاب و بارگیری برنامه ها قسمت سرگرم کننده ای است.

در صورت موجود بودن ، نقدو بررسی برنامه ها را بخوانید و کلیپ های توضیحی را تماشا کنید.

توجه داشته باشید که برنامه ها چگونه کودک شما را درگیر می کنند.

تعاملی که تبلت ها و برنامه های خوب طراحی شده به کودکان ارائه می دهند از جمله توانایی کشف چیزهای جدید ، پیروی از علایق آنها ، برآوردن حس کنجکاوی آنها و جایزه گرفتن برای تلاش چیزی است که به کودکان کمک می کند تا چیزهای بیشتری یاد بگیرند.

بهترین تبلت ها برای بچه ها کدامند؟

ممکن است فکر کنید که بهترین تبلت بهترین گزینه برای کودک شما است ، اما دلایل زیادی وجود دارد که یک تبلت مخصوص کودکان و نوجوانان از آمازون یا سامسونگ گزینه بهتری برای جوانان از یک iPad Pro محسوب می گردد.

تبلت های کودکان نسبت به بزرگسالان محکم ترند و اغلب ارزان تر نیز هستند ، زیرا تمایل دارند پردازنده های با مشخصات پایین تر را بسته بندی کنند و به عملکرد بالایی که برای برنامه های کاری یا تماس های ویدیویی نیاز دارید ، احتیاج ندارند.

این تبلت ها هنوز هم برای بازی کردن ، تماشای فیلم ، کتاب خواندن یا گوش دادن به موسیقی عالی هستند – همه اینها به قیمت کسری از تلفن های هوشمند مدرن نیز هستند.

مطمئن باشید که این کار آنها را برای سفرهای طولانی (یا دوره های طولانی که در داخل خانه هستند) نیز مشغول خواهد کرد.

بسیاری از تبلت هایی که مخصوص کودکان هستند همچنین دارای نرم افزار سفارشی هستند که به طور پیش فرض قابلیت کنترل والدین را فعال می کند و نظارت بر آنچه آنها نصب و مشاهده می کنند را برای شما آسان می کند.

همچنین ، لازم است در نظر بگیرید که فرزند شما به احتمال زیاد برای چه چیزی از دستگاه خود استفاده می کند اگر برای خواندن کتاب است ، پس بهتر است شما روی یک نسخه آمازون Kindle Kids Edition سرمایه گذاری کنید.

اگر کودکان شما بیش از هر چیز عاشق بازی ها هستند، شاید یک کنسول اختصاصی مانند New Nintendo 2DS XL یا حتی Switch Lite Nintendo بیشتر مناسب نیازهای آنها باشد.

تبلت فایر ۷ آمازون:

تبلت های فایر آمازون از دیرباز وجود داشته است و وقتی صحبت از تبلت های ارزان قیمت و شاد می شود کاملاً به درستی بازار را درگیر کرده است.

Fire 7 یکی از ارزان ترین تبلت های موجود است و در طیف وسیعی از رنگ های روشن ارائه می شود ، که آن را به گزینه ایده آل برای بچه های مدرسه و نوجوانان که به دنبال اولین دستگاه هوشمند خود هستند تبدیل می کند.

شما می خواهید قبل از اینکه آن را به کودکان خیلی کوچک تحویل دهید ، با کنترل والدین کنار بیایید و انتظار عملکرد عالی یا ماندگاری باتری استثنایی را برای قیمت آن ندارید ، وقتی صحبت از قیمت و حجم زیاد محتوا می شود فکر کردن برای هر تبلت دیگری که بتواند با Fire 7 مطابقت داشته باشد بسیار دشوار است. فروشگاه برنامه آمازون تا نقطه انفجار انبار شده است.

تبلت آمازون مدل Fire HD 8 Kids Edition:

بهترین تبلت‌ها برای کودکان

نسخه آمازون Fire HD 8 Kids Edition (2020) آخرین نسخه از صفحه ۸ اینچ بچه دوستانه آمازون است و گرچه این نسخه پیشرفته ای در مدل قبلی نیست ، اما مطمئناً یکی از مواردی است که باید انجام شود ، زیرا قدرت و فضای ذخیره سازی بیشتری دارد نسبت به مدل قبلی خود ، در حالی که هنوز با قیمت پایین عرضه می شود.

اساساً این یک نسخه کودکان و نوجوانان از نسخه استاندارد  Amazon Fire HD 8 (2020) است که دارای نقاط قوت اصلی این تبلت از جمله پوسته رنگارنگ و مقاوم آن است که هم مورد توجه کودکان قرار می گیرد و هم در برابر بیشتر حوادث مقاومت می کند.

یک پایه قابل تنظیم نیز تعبیه شده است ، بنابراین کودکان برای استفاده از آن مجبور به نگه داشتن رایانه لوحی نخواهند بود ، و این تبلت یک اشتراک یک ساله در Fire for Kids Unlimited دارد که به شما امکان دسترسی به انبوهی از برنامه ها ، فیلم ها و بازی های مناسب کودکان را می دهد.

سامسونگ گلکسی تب A8:

بهترین تبلت‌ها برای کودکان

اگر کودک بزرگتری یا نوجوان آگاه به مد دارید ، ممکن است آنها از خرید یک تبلت که دارای سپر رنگی روشن یا قلم مداد رنگی است از شما تشکر نکنند.

اگر هنوز یک iPad مورد بحث نیست ، Galaxy Tab A8 سامسونگ می تواند حد وسط ایده آل را ارائه دهد. این یک طراحی بالغ و مشخصات مناسب دارد اما گزینه افزودن کنترل والدین را به شما می دهد تا بتوانید آرامش خاطر داشته باشید.

بهترین چیز این است که با بزرگتر شدن نوجوان شما ، نیازی به دور انداختن Galaxy Tab 8 نیست زیرا می توانید کنترل ها را حذف کنید (با فرض اینکه به آنها اعتماد دارید) و ویولا – این یک تبلت برای یک بزرگسال می شود (خوب ، یک کودک بزرگ شده ، حداقل).

شهرت سامسونگ برای کیفیت و طراحی از این تخته سنگی با قیمت مناسب می درخشد ، بنابراین ارزش بررسی را دارد.

تبلت آمازون مدل Fire HD 10 Kids Edition:

بهترین تبلت‌ها برای کودکان

صفحه نمایش واضح IPS 1080p که برای بازی کردن و تماشای فیلم مناسب است و همچنین حالت های جذاب زیادی را برای بچه هایی که تازه شروع به پیدا کردن عشق خود به مطالعه می کنند ، فراهم می کند.

مانند چندین تبلت دیگر آمازون ، Fire HD 10 در بسته ‘Kids Edition’  موجود است که برای محافظت به سپر لاستیکی عظیم می زند و به شما امکان می دهد کنترل هایی را که از مشاهده محتوای مشکوک فرزندان شما جلوگیری می کند ، فعال کنید.

جذابیت این است که Fire HD 10 بسیار گران است ، و این صفحه نمایش عظیم به معنای یک رد پا به همان اندازه گسترده است ، که ممکن است برخی از کاربران جوان آن را بسیار ناپایدار بدانند.

با این حال ، شما یک سال Fire For Kids Unlimited دریافت می کنید که محتوای متناسب با سن و سال رایگان را برای موارد ارزشمند شما ارائه می دهد.

تبلت Kurio Tab Advance:

بهترین تبلت‌ها برای کودکان

شما انتظار دارید که این شرکت درک نسبتاً کافی از آنچه از چنین دستگاهی لازم است ، داشته باشد.

Kurio Tab Advance دارای یک سپر محافظ برای جلوگیری از آسیب دیدن افتادن های تصادفی و تعداد زیادی کنترل دقیق است که به این معنی است که شما همیشه آرامش خاطر دارید.

به عنوان مثال فیلتر وب محتوای نامناسب را به طور خودکار مسدود می کند.

با این حال ، این یک تبلت کاملاً مبتنی بر اندروید است که می تواند به فروشگاه گوگل پلی دسترسی پیدا کند بنابراین ، با رشد کودک شما ، او می تواند محتوایی را که با همان سرعت ذهن او تکامل دارد ، بارگیری کند. از نظر منفی ، صفحه نمایش کمی خراب است و مانند بسیاری از تبلت هایی که هدف آن کودکان است ، پردازنده نسبت به آنچه در جای دیگر موجود است کاملا ضعیف است.

دوربین نیز ناامیدکننده است ، اما کار راه بنداز است.

تبلت LeapFrog Epic:

بهترین تبلت‌ها برای کودکان

این نام تجاری برای بسیاری از والدین آشنا است.

این شرکت  مسئول دستگاه های الکترونیکی بی شماری است که کودکان بسیار خردسال را هدف قرار داده است .

Epic پیشرفته ترین تبلت این شرکت است.

در حالی که این فناوری مسلماً غیر چشمگیر است از یک صفحه نمایش متوسط و پردازنده کند برخوردار است  اما قدرت Epic این است که کل تجربه برای کاربران بسیار جوان طراحی شده است.

در حالی که سیستم عامل اندروید را اجرا می کند ، LeapFrog رابط کاربر را با ویژگی های سفارشی مانند هدایای روزانه سفارشی کرده و کل سیستم برای رشد بهتر فرزند شما طراحی شده است.

کنترل دقیق والدین مشخص است و سپر لاستیکی، صفحه نمایش ضد ضربه، شکاف کارت MicroSD و قلم بسته بندی شده بسته ای را ایده آل می کند که مخصوصاً برای کاربران جوان مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *