ما در تیم آی‌‌زی همواره در تلاشیم تا سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان و مطمعن‌ترین راه ممکن به دست شما برسانیم. در همین راستا خود را موظف می‌دانیم از بهترین روش‌های ارسال و بسته‌بندی برای ارسال و پردازش سفارش شما استفاده کنیم.

ارسال تمامی محصولات آی‌زی به روش پستی به تمام نقاط ایران کاملا رایگان است.

ارسال پستی

از لحظه تحویل بسته دیجیتال شما به دفاتر پستی، بین ۳ الی ۶ روز کاری بسته به مسافت و دسترسی محل مورد نظر شما، مرسوله به دست شما خواهد رسید. البته در موارد بسیار اندکی ممکن است پست بسته را کمی دیرتر به شما تحویل دهد. در چنین مواردی آی‌زی صمیمانه از شما پوزش می‌طلبد اما توجه کنید که از لحظه تحویل بسته شما به پست، مسئولیت ارسال بسته بر عهده شرکت پست است. با این وجود ما در آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کنیم که چنین مواردی به حداقل خود برسد.

این روش ارسال فقط در درون شهر زیبای شیراز به همشهریان عزیز شیرازی از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر در روز‌های غیر تعطیل ارائه می‌شود. در این روش بسته در کمتر از ۲۴۰ دقیقه و توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

البته در شرایط یا حوادثی که مدیریت آن از اختیار آی‌زی خارج است، مانند شرایط نامساعد آب و هوایی یا سیل و زلزله، ممکن است ارسال بسته توسط پیک اکسپرس آی‌زی ممکن نباشد. در چنین شرایطی آی‌زی به دلیل تاخیر به وجود آمده از شما پوزش می‌طلبد و تیم ارسال آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کند که در اسرع وقت بسته را به دست شما عزیزان برساند.

تحویل حضوری محصولات

مشتریان عزیزی که در شهر شیراز سکونت دارند، می‌توانند سفارش خود را به صورت حضوری نیز تحویل بگیرند. در صورت انتخاب این شیوه تحویل سفارش، با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر، به فروشگاه حضوری آی‌زی به آدرس شیراز – ابتدای خیابان توحید – بازار بزرگ موبایل فارس – طبقه همکف پلاک ۳۶ مراجعه کنید.

توجه کنید که در این روش تحویل نیز، بسته‌ها تنها به فردی که به عنوان تحویل گیرنده مشخص کرده‌اید، تحویل خواهد شد.

پردازش و ارسال سفارشات

سفارش شما پس از ثبت، در اولین ساعات کاری توسط تیم آی‌زی پردازش و آماده ارسال خواهد شد.

سفارشاتی که تا ساعت ۱۳:۴۵ هر روز نهایی می‌شوند، در همان روزکاری تحویل پست خواهد شد و در صورتی که سفارش شما بعد از ساعت ۱۳:۴۵ ثبت شود، در روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

در شیراز نیز سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز پردازش و آماده شده و به دست مشتریان عزیز خواهد رسید و اگر سفارش شما بعد از این ساعت ثبت شود، سفارش در روز کاری بعد توسط سرویس ارسال اکسپرس آی‌زی به دستتان خواهد رسید.

بیمه محصولات

جهت رفاه حال شما و اطمینان از ارسال مطمعن، مرسولات ارسالی توسط شرکت‌های خدماتی پستی، بیمه می‌شوند در صورت مشاهده‌ی هرگونه آسیب فیزیکی در زمان تحویل، لطفا از دریافت بسته اکیدا خودداری فرمایید و به پشتیبانی آی‌زی اطلاع دهید.

آی‌زی تمام تلاش خود را می‌کند که بسته‌ها به شکلی کاملا مطمعن و امن ارسال شوند، اما در موارد بسیار اندکی که ممکن است بسته در حمل و نقل آسیب دیده باشد، پرداخت خسارت بر عهده شرکت بیمه است و چنین بسته‌هایی شامل ضمانت‌های بازگشت کالا نخواهند شد.

و اما چند نکته مهم

  • پس از تحویل بسته به مراکز پستی، کد رهگیری با کمی تاخیر برای شما ارسال می‌شود.
  • مراکز تحویل ‌دهنده پست، بسته را فقط به فردی که در هنگام ثبت سفارش به عنوان تحویل گیرنده مشخص کرده‌اید و در فاکتور ثبت شده است و پس از تطابق کارت ملی و مشخصات تحویل خواهند داد.
  • لغو سفارش تنها تا قبل از ارسال سفارش امکان‌پذیر است و در این صورت هرچه سریع‌تر پشتیبانی آی‌زی را در جریان قرار دهید.
  • در صورت نیاز به تست محصول، حتما در قسمت توضیحات فاکتور ، کلمه‌ی تست محصول را درج کنید.
  • تیم آی‌زی فعالیت حرفه‌ای خود را در شهر زیبای شیراز توسعه می‌دهد و امیدوار است خدمات شایسته‌ای را به همشهریان خود و تمام هم وطنان عزیز در تهیه‌ی محصولات دیجیتال ارائه دهد.
  • ارسال تمامی محصولات در درون شهر شیراز توسط ناوگان اکسپرس آی‌زی انجام می‌شود. این شیوه ارسال در شرایط مناسب آب‌و‌هوایی انجام پذیر است و در غیر این صورت توسط پست ارسال خواهد شد.
  • ارسال به شهرک‌های اطراف شیراز توسط پست انجام می‌شود.